Trendgaraj, müşterilerine sorunsuz alışveriş deneyimi sunma hedefiyle, otomobil aksesuarları satışı gerçekleştiren bir Samsun markasıdır.

Online ve fiziksel mağaza olmak üzere iki farklı kanaldan müşterilerine profesyonel hizmet sağlayan Trendgaraj, Whatsapp hattı üzerinden de sipariş almaktadır. Trengaraj.com adresinden verilen siparişlerde kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz SSL sertifikasına sahip web sitemiz üzerinden kolayca ve güvenle ödeme yapabileceği gibi kapıda ödeme seçeneği ile de ürünlere ulaşabilmektedir. Web sitesinden kredi kartı ile yapılan tüm alışverişlerde kargo ücretsiz, kapıda ödemede ise ek olarak ücretlendirilmektedir.

Firmamıza gelen siparişler onaylandıktan sonra gönderilecek ürün kontrol edilerek kargo hazırlanma aşamasına iletilir. Oto aksesuar siparişleri kontrol edilip özenle hazırlandıktan sonra teslim edilmek üzere anlaşmalı kargo firmasına verilir. İlgili kargo firması ürünü en kısa sürede sizlere ulaştırır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her talebe ve her bütçeye hitap eden Trengaraj, aracınızın ihtiyacı olan iç ve dış tüm aksesuarları güvenli bir şekilde temin edebilmenizi sağlamaktadır.

İç aksesuar grubunda; kaydırmaz ped, küllük, telefon tutucu, torpido şeritleri ve daha birçok ürünün satışı gerçekleşirken dış aksesuar grubunda ise; cam rüzgarlığı, sibop kapakları, silecekler, kör nokta aynası başta olmak üzere çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Kılıf-minder ve boyun yastığı satışı sunan Trendgaraj bünyesinde, iç-dış aydınlatma ve Led ampül çeşitlerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hızlı kargo hizmetiyle aracınız için gerekli olan her türlü araç içi, araç dış aksesuar çeşitlerini Türkiye’nin her yerinden kolayca sipariş verebilir,  trendgaraj.com güvencesiyle teslim alabilirsiniz.