Blog

Arabaların İç Aksesuarı Nasıl Yapılmalıdır?

Türkiye de sayısız otomobil tutkunları bulunmaktadır. Otomobillerinin iç bölgelerini en iyi şekilde dizayn etmek isteyen araç sahipleri ise bu noktada araba iç aksesuarına dair araştırmalar yapmaktadırlar. Peki araba iç aksesuarları nasıl yapılmalıdır? Araba iç aksesuarları yapılırken nelere dikkat edilmelidir? Gelin hep birlikte yazımızın detaylarını okuyalım..

Çoğu kişi için arabalar sadece bir yerden bir yere gitmek için kullanılan araç olarak gözükse de çoğu araba tutkunu için aracı her şeydir. Kişiler farklı farklı araba içi aksesuarlar ile birlikte araçlarını süslemekte ve arabalarında daha rahat hareket alanı yaratabilmek adına çalışmaktadırlar. Arabalarında yol sürüşünün yanı sıra iç aksesuarlar ile birlikte donatmakta ve arabalarında kendilerini daha iyi hissetmek istemektedirler.

Arabalarında çok fazla vakit geçiren sürücüler ise bu süreçte arabaları için en iyi aksesuarları araştırmak istemektedirler. Peki araba içlerinde kullanılan en sık aksesuarlar nelerdir?

Araba Koltuk Boyun Yastığı

Arabalarında daha rahat sürüş gerçekleştirmek isteyen sürücüler bu süreçte arabalarının modelleriyle uyumlu boyun yastıkları almak istemektedirler. Piyasada birbirinden farklı boyun yastıkları bulunmakta iken en kaliteli ve rahatını bulmak ise oldukça zor olacaktır. Bu süreçte Trend Garaj Boyun Yastık setlerini inceleyebilirsiniz.

Boyun Yastık Seti ürününü buradan inceleyebilirsiniz.

Araç Aksesuar Seti

Trend Garaj editörleri tarafından kullanıcıların çok seveceği düşünülerek hazırlanan araç aksesuar setleri de yer almaktadır. Bu araç setleri içerisinde birden fazla ürün bulunmaktadır.

 • Set içerisinde yer alan ürünler:
  2 Adet Yanal Destekli Boyun Yastığı
  2 Adet Kemer Pedi
  1 Adet Kaydırmaz Ped
  1 Adet Ahşap veya Silikon Anahtarlık

Araç Temizlik Seti

Otomobil tutkunu olan, olmayan farketmeksizin insanlar araçlarını temizleme noktasında ise birtakım ürünlere ihtiyaç duymaktadırlar. Trend Garaj ise bu süreçte araç temizlik setleri oluşturdu ve müşterilerine en uygun fiyat garantisi ile birlikte bu ürünleri sunuyor.

Set içerisinde yer alan ürünler:

 • Temizlik Jeli
 • Microfiber Bez
 • Parlatıcı
 • Hızlı Cila
 • Torpido Bakım Sütü